Administration is on


Nosič kol na auto

Doporučený nosič kol na tažné zařízení.
Nosič kol na tažná zařízení

Neváhejte a užívejte si společných zážitků na kolech se svou rodinou nebo kamarády. Stačí na vaše auto jednoduše namontovat praktický nosič kol na tažné zařízení a můžete s klidem převážet až 4 kola najednou.

Nosič kol pro aktivní zážitky

Nosiče kol na tažné zařízení jsou skvělou volbou, když chcete s rodinou nebo přáteli vyrazit na kola. Výběr nejlepšího nosiče kol na tažné zařízení je velice lehký a můžete si vybrat i sklopný nosič, který lze odklopit a získat tak přístup do zavazadlového prostoru automobilu.


Praktické umístění

Nosič kol s připevněním na kouli tažného zařízení automobilu bezpečně přepraví až 4kola.

Praktická manipulace

Nosič kol s připevněním na kouli tažného zařízení má možnost vyklopení pro otevření zadních dveří.

Zajištění proti krádeži

Nosič kol je bezpečně připevněn na kouli tažného zařízení automobilu a nosič i kola jsou zajištěna zámkem proti odcizení.

Výhody nosičů kolDo kufru ... ANO

Do vašeho zavazadlového prostoru se dostanete bez problémů i s nosičem na kola na tažném zařízení.

Nosiče kol

4 kola najednou

Stačí vám nosič na jedno kolo jen pro solo projížďku, nebo spíše sebou potřebujete více kol pro celou rodinu?

Přístup ke kolům

I přístup ke kolům na nosiči kol připojeném na tažném zařízení je velice komfortní.

Cenově výhodné nosiče

Není potřeba utrácet za nosiče kol na tažné zařízení zbytečně mnoho peněz jen kvůli značce.

Výhodně v eshopu

Jak správně vybrat nosič kolaNosiče kol jsou praktickým doplňkem pro aktivní trávení volného času nejen o dovolené. Jak správně vybrat nosič kola? Nosič kol je potřeba vybrat podle typu automobilu, na kterém ho budete používat. Vždy je potřeba počítat s tím, abyste se k nosiči kola dostali bez zbytečných problémů, které by vám kazily zářitek z času stráveného na kole. S rozvojem moderních technologií se i typy nosičů kol a způsoby připevnění nosičů kol na automobil, rozšířily o mnoho variant. Původní způsob přepravy jízdních kol autem byl klasickým nosičem kol připevněným na střešní hagusy. Nevýhodou tohoto střešního nosiče na kolo je složitější přístup ke kolům a manipulace s koly. Proto ve chvíli, kdy se objevily první nosiče kol s připevněním na kouli tažného zařízení automobilu, získaly okamžitě ohromnou oblibu. Jsou lednoduché na obslubu a praktické na manipulaci. Připevnění na kouli tažného zařízení je rychlé a bezpečné i pro nosiče 4 kol. Pro vozidla, která nemají tažné zařízení jsou zde další moderní varianty nosičů kol na zadních dveřích automobilu.

Pokud tedy chcete prožívat aktivní chvíle na kole se svou rodinou nebo přáteli, vždy lze vybrat ideální řešení nosiče kol právě to ten Váš automobil.

© AUTOPROFI CZ | Nosič kol na auto

Proudly made by Despito